קידום אורגני לדף העסקי
בפייסבוק ובאינסטגרם

קידום אורגני בפייסבוק...

לאחר שפתחנו את הדף העסקי בפייסבוק ולאחר שביצענו את כל ההגדרות הנכונות והיעילות לדף העסקי המושלם, כדי להניע גולשים כשנכנסים אלינו לצפות מה השירות/מוצר שלנו, נוכל להתקדם לשלב הבא : 

1) נקדם אותנו באמצעות שיתופי לייקים, שאנחנו נעשה ללקוחות פוטנציאלים שלנו.

2) נפרסם אותנו בקבוצות רלוונטיות ונעשה "שתף" מהפוסט שלנו בדף, לקבוצות שקשורות לתחום שאנחנו עוסקים ונותנים שירותים או מוכרים מוצרים.

3) נעלה בין 2 ל – 3 פוסטים בשבוע, כדי להראות :

א) לפייסבוק – שאנחנו מעדכנים ולא דורכים במקום וכך ניתן להיחשף לאחד מהאלגוריתמים של פייסבוק.

ב) לעוקבים בדף – כדי שיחשפו לעידכונים על שירותים או מוצרים שאנחנו רוצים לעדכן ולשתף אותם.

4) ברגע שנעלה את הפוסטים, עדיף שזה יהיה בשעות שהגולשים נמצאים, שזה בדרך כלל, בסופי שבוע, בשעות הערב ונוכל לעשות ניסיונות בזמנים שונים, בנוסף נוכל גם לראות אחר כך אם בשעה מסוימת צפו יותר וכך נוכל בסופו של דבר להיחשף יותר אל הגולשים ואותם הלקוחות הפוטנציאלים שצופים בנו כעת בדף העסקי שלנו.

5) במידה ואנחנו רוצים לעלות כמה פוסטים בשבוע, נוכל לעשות זאת ביום אחד ולתזמן אותם לימים ושעות שבסופו של דבר יפורסמו באופן אוטומטי בלי להתעסק בזה יותר מידי וכך נוכל לממש את הפרסום עבורנו לאותם גולשים בדף העסקי שלנו.

קידום אורגני באינסטגרם...

לאחר שפתחנו את הדף העסקי באינסטגרם ולאחר שביצענו את כל ההגדרות הנכונות והיעילות לדף העסקי המושלם, כדי להניע גולשים כשנכנסים אלינו לצפות מה השירות/מוצר שלנו, נוכל להתקדם לשלב הבא :

1) בכדי שנוכל להיחשף יותר, נבצע "עוקבים" עם חשבונות שנראה לנו שנוכל לעשות איתם אינטראקציה והם יבצעו עוקבים בחשבון שלנו וכך נוכל לגדול מבחינת מי שעוקב אחרינו ואחר מי אנחנו עוקבים.

2) העניין בהעלאת תמונות רלוונטיות עבור האינסטגרם נצטרך להיות ממוקדים יותר בעניין הפרסום בדומה להעלאת תמונות בפוסטים בפייסבוק, אך פה לא חובה להעריך במילים, עבור כל פוסט שנעלה, כי במילא אנשים גוללים ולא נכנסים לראות תוכן, אלה לראות תמונה/סרטון שיעניינו אותם באותו הרגע וילחצו לייק/שיתוף ובמקרים אחרים גם תגובה בפוסט.

3) לאחר שהעלינו פוסט, נצטרך לעשות שיתופים בסטורי בין העלאת פוסט לאחר העלאת פוסט נוסף, בתדירות מסוימת שבחנתם שנראה לכם נכון להעלות עד עכשיו, בנוסף לזה, כשמשתפים בסטורי ניתן גם לבקש שזה ישותף בפייסבוק באותו הרגע, במידה והחשבון של הפייסבוק והאינסטגרם העסקיים מחוברים בהגדרות.

4) אופציות נוספות לפרסום זה לסטורי בוואטסאפ שגם נותן עוד כלי פרסום ללקוחות שאולי אינם חברים בפייסבוק, עוקבים באינסטגרם, אך נמצאים בטלפון שלכם ונחשפים אליכם גם דרך שם ולכן ניתן דרך האינסטגרם לעשות "שיתוף" בסטורי בוואטסאפ שלכם. 

5) לאחר שאנחנו מעלים פוסט בפייסבוק, מומלץ לעלות פוסט באינסטגרם באותו הרגע, כדי להיות מתוזמנים ומעודכנים כל הזמן עם הגולשים שלכם, כי ברגע שאותם גולשים יחשפו אליכם ויראו שאתם מעודכנים, לאחר מכן יקחו את השירות/מוצר שאותו אתם נותנים/מוכרים, תראו זאת כהמלצה ולא כחובה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
שיווק בדיגיטל

מהו שיווק בדיגיטל? עד כמה אנשים משתמשים באמצעות הדיגיטל? כיום, בעידן הטכנולוגי, מספר הגולשים באינטרנט, הולך וגדל מיום ליום. על פי מחקר PEW, השימוש באינטרנט

קרא עוד »
בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית פשוט לקנות מה שאנחנו רוצים בדיגיטל! יתכן היום במקום ללכת לעשות שופינג בקניון, בחנות ברחוב העיר סתם כי מתחשק לי, פשוט לחפש

קרא עוד »
בניית אתרים

בניית אתרים מהי החשיבות של בניית אתר? אתם צריכים לשאול את עצמכם, האם אני צריך אתר, דף נחיתה, או שפשוט אבנה לי את הדף העסקי

קרא עוד »