שיווק ממומן לעסקים ברשתות החברתיות

שיווק לעסקים

יש לכם את עסק החלומות שלכם, הבנתם שהעסק ממיר בדיגיטל כיום?

אז הבנתם נכון, הרבה בעלי עסקים פונים לאנשי דיגיטל שיפרסמו להם את העסק שלהם ברשתות החברתיות, שיבנו להם אתר בגוגל, קידום אורגני בפייסבוק ובאינסטגרם וגם פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם.

כל המערך הזה בסופו של דבר מקנה את היכולת להרוויח יותר באינטרנט, למרות שיש גם סניף פיזי של העסק ושזה לא מספיק מקדמים גם בדיגיטל ולכן יש בעלי מקצוע שיעשו בשבילכם את העבודה.

אנחנו מאוד חכמים עד שזה מגיע לכיס שלנו, בעקבות מצבים וסיטואציות לא טובות שקורות בחיים שלנו ומובילות אותנו להפסדים של העסק שלנו וחבל, לכן אנחנו צריכים לדעת כיצד להרוויח גם שקשה ונראה שבלתי אפשרי ולא מאמינים שאפשר להרוויח יותר באינטרנט.

יש אפשרות לעשות את זה חכם על ההתחלה וללמוד מטעויות של אחרים שלא עושים את זה כך ולא לוקחים את הכסף שזרוק להם על הריצפה, הר של כסף שמחכה רק להם שירימו.

לכן בשביל שתוכלו להינות מהעבודה שאתם מרוויחים והעסק שלכם גודל, תצטרכו את האינטרנט בשביל זה, בנוסף תיחשפו לקהל יעד שלא ניחשפתם עד כה, לכאורה, חלק מהלקוחות שלכם שאף פעם לא קנו ממכם, לפתע רואים את השירותים שאתם מציעים, או מוצרים שאתם מוכרים וביום בהיר יש לידים ממירים וחמים שחיכו לכם רק כשאתם פעלתם ורציתם בכך ובאמת האמנתם והייתם סבלניים וסובלניים לגבי הדיגיטל.

מה אני צריך לעשות בשביל למנף את העסק שלי גבוהה בדיגיטל?

שאלה מאוד יפה ויש עליה כמובן תשובה אם הגעתם עד כאן ותואילו בטובכם לקרוא עוד כמה דקות את הפוסט ולהביא את העסק שלכם למצב שהוא לרוב מרוויח  בעזרת שיווק נכון וחכם בשביל העסק שלכם עם הקהל היעד הרלוונטי והספציפי שאתם מכוונים אליו ביום יום שלכם שקונים ולוקחים ממכם את השירות שלכם, הרי לקוח מרוצה זה לקוח שחוזר חזרה לאותו מקום, רוכש שוב ואפילו מספר זאת הלאה למשפחה והחברים, יותר טוב מזה אין.

לכן ברגע שבונים לכם את הדף העסקי בפייסבוק ובאינסטגרם ומגדירים אותם נכון וכמו שצריך, ניתן לעשות שני דברים :

  1. אם אין לכם מספיק תקציב  ואתם מוכנים לשמוע ורוצים להתפרסם ברשתות החברתיות באמצעות פוסטים לקהל יעד בקבוצות רלוונטיות בפייסבוק ותיוגי האשטאג באינסטגרם, השירות שאתם צריכים הוא "קידום אורגני בפייסבוק ובאינסטגרם".
  2. אם יש לכם מספיק תקציב ניתן לעשות קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובאינסטגרם בתקציב שהוא לכאורה 2000 ש"ח מינימום חודשי על מנת למקסם מינימום תוצאות וחשיפה למותג ולאחר מכן קמפיינים של מעורבות ולידים שיגיעו לאתר שלכם על מנת למקסם את המשאבים וליצור לכם לקוחות שמדויקים שיקחו את השירות/מוצר שאתם מספקים ולכן השירות שאתם צריכים הוא "פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם" 

ולאחר כל זה ואתם רוצים ללכת יותר בגדול ולאחד את הרשתות החברתיות עם הגוגל ניתן לעשות זאת באמצעות בניית האתר האישי, חנות אינטרנטית, משפך שיווקי, כרטיס ביקור דיגיטלי, על מנת למנף את העסק שלכם בדיגיטל.

אם יש לכם מוצרים שאתם מוכרים ואתם מפרסמים בדף העסקי פייסבוק יש אפשרות להביא גולשים לאתר שלכם באמצעות הנעה לפעולה "לרכישה באתר" ואז הם מגיעים לסל הקניות ורוכשים שם את המוצרים שלכם, זהו קלי מאוד אסטרטגי בשיתוף פעולה של הרשתות החברתיות וגוגל ועל זה משלמים עוד כמה שקלים לפרסום ממומן על מנת למקסם לכם את המכירות כמו שצריך ושהמשכורת תחייך כל חודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
בניית כרטיס ביקור דיגיטלי

בניית כרטיס ביקור דיגיטלי כרטיס ביקור דיגיטלי בעולם העסקי והמקצועי.. כרטיסי ביקור הם מרכיב בסיסי בעולם העסקי והמקצועי השימושיות של כרטיס ביקור היא הצגת כל

קרא עוד »
בניית אתר אישי

בניית אתר אישי אתר אישי, מגוון של אופציות, מתאים לכל בעלי העסקים… אתר אישי הוא לכל אדם שרוצה לחשוף את עצמו בגוגל ולתת מידע על

קרא עוד »