דף עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם

דף עסקי בפייסבוק

אוקי, הגענו לשלב שהוא פתיחת דף עסקי בפייסבוק שהוא מאוד חשוב, אם נחשוב נכון לעתיד שנרצה לשווק את העסק שלנו בקמפיינים ממומנים ולראות את תנאי השימוש של הקהל יעד שלנו, מגדר, גיל ומיקום, נצטרך ליצור לנו דף עסקי בפייסבוק, כי אחרת "הדף העסקי" שאנחנו חושבים שהוא כזה, יהווה לנו בעיה מאוד גדולה ולכאורה כל השיווק שעשינו בלנסות לקדם את הדף העסקי באמצעות : תכנים, תמונות, סרטונים, שיתופים, לייקים וכל השאר, ילכו לפח כי לא חשבנו כמו שצריך לפני כן ולפתוח דף עסקי בפייסבוק ולפיכך מה שיקרה שנעבוד כפול, אנחנו בדיגיטל רוצים למנוע את זה ולכן צריך איש שיווק בשביל זה ולתת מענה כמבוקש, להוביל את הדרך לאסטרטגיית השיווק הרצויה ללקוח כדי לממש לו את הפונטציאל לגולשים עתידיים בדף העסקי ומשם אפשר באמת לעשות שיווק מדויק ונכון.

כמובן שכל עניין השיווק האורגני בפייסבוק הוא העיקר בכדי לשווק את העסק שלכם בדיגיטל ולמצות את מירב היכולות השיווק בשביל העסק שלכם למשל :    קבוצות רלוונטיות עם פוסטים שיווקיים שגולשים יצפו בזה ויקליקו על הפוסט שאיש שיווק פירסם עבורכם ולהוביל את הגולשים לדף העסקי/אתר בגוגל וכל קישור שאתם רוצים.

שיווק האורגני בפייסבוק אל האתר שלנו בגוגל (במידה ויש לנו, זה פלוס) נשתמש בלינק של bitly בכדי שנוכל לבצע מעקב ב – Google Analytics    ולבדוק איזה פוסט הגיע אלינו וכמה לחצו עליו, האם הם הקליקו ולאיזה עמוד באתר שלנו בסופו של דבר הם הגיעו, בנוסף נותן לנו אינדיקציה לפוסטים שאנחנו מעלים, אם זה כמובן איכותי, מושך לעין, פוסט שכיף להקליק עליו כי הוא היה נראה לנו דיי מעניין ולכן זה נותן לנו לכאורה מדע מדויק לתכנים שאנחנו מעלים.

דף עסקי באינסטגרם

סיימנו לפתוח דף עסקי בפייסבוק, ניתן לפתוח גם דף עסקי באינסטגרם, כיצד עושים זאת בוודאי אתם שואלים?

פשוט מאוד, ברגע שעיצבנו כמו שצריך את הדף האינסטגרם שלנו מבחינת "עריכת הפרופיל" השם שלנו, שם משתמש, אתר, קישור של ביו לאן שתרצו ועוד פרטים נוספים וכמובן לא נשכח את ההיילייטס ששומר לנו את כל הסטוריז שאנחנו מעלים כל פעם באינסטגרם ושומר אותם לתמיד ומסודר כפי שרק נרצה, כמובן נצטרך ליצור איור של מה שמתאים לנו בעסק, אופציה דרך התוכנה הידועה "CANVA" ומשם לאחר שערכנו להוריד ולעלות לאינסטגרם.

האינסטגרם כרגע מוגדר על "פרטי" ולכן בשביל שהוא יהיה "עסקי" נלחץ על התפריט המבורגר של השלוש קווים, למעלה בצד, לאחר מכן יפתח לנו חלון שבו הכי למטה, יהיה לנו את הלשונית "הגדרות" לוחצים עליו ואז על "חשבון" ולמטה יהיה רשום "מעבר לחשבון עסקי" וזה הכול, שוב אתם בטח שואלים למה אנחנו צריכים את העסקי?

בכדי שאנחנו נוכל לשווק את עצמינו בצורה הכי רלוונטית עבורנו ועבור הגולשים שלנו שצופים בתכנים, תמונות, סרטונים, סטוריז, שלנו נצטרך להפוך את החשבון שלנו מ "פרטי" ל "עסקי" ובנוסף לכל הפוסטים שאנחנו מעלים שם נוכל לאחר מכן לראות את התנאי שימוש של הגולשים שלנו בלשונית "נתוני שימוש" ששם יפתח 3 לשוניות של :

תוכן – סקירה כללית, פוסטים, סיפורים, קידומים.

פעילות – גילוי של ימים בשבוע, תפוצה, חשיפות, אינטראקציות, ביקורים בפרופיל.

קהל – צמיחה של "עוקבים אחרינו" ושל "הפסיקו לעקוב אחרינו" בנוסף מיקומים מובילים בערים, מדינות, טווח גילאים, מין, ועוקבים בימים ושעות.

כל זה לבסוף משתלם לנו, כי כשנרצה לפרסם ממומן באינסטגרם בנוסף לפייסבוק זה יתאפשר לנו, ללא הגדרת החשבון העסקי לא נוכל לבצע זאת.

בנוסף לכל זה כמובן נבדוק את עניין האשטאגים שאנחנו רוצים באשר אנחנו עוסקים ולכל בעל עסק זה אינדיבידואלי, יש לראות שהאשטאגים לא מגיעים כמובן למיליונים אך לכאורה ברגע שזה מעל 100, 500, 1000 פוסטים לאשטאג, דיי יעזור לנו בלשווק ולחשוף אותנו בעתיד ללקוחות פוטנציאלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
בניית אתר אישי

בניית אתר אישי אתר אישי, מגוון של אופציות, מתאים לכל בעלי העסקים… אתר אישי הוא לכל אדם שרוצה לחשוף את עצמו בגוגל ולתת מידע על

קרא עוד »