קידום אתרים בגוגל בראשון לציון

קידום אורגני בגוגל בעיר שלך?

לקוחות שלי שואלים אותי, במידה ואני לוקח את השירות שלך. האם אתה מבטיח לי שאני יהיה במקום הראשון בתוצאות חיפוש בגוגל?

לדוגמא :

"יועץ נדל"ן בראשון לציון"

והתשובה שלי, היא :

אני אשמח לקדם את האתר שלך בגוגל בתוצאות הגבוהות ביותר ככל שניתן וכמובן לא מבטיח שתהיה במקומות הראשונים אך כן תופיע בגוגל במספר עמודים ודירוג מסוים ושהמודעות שיופיע בגוגל יניעו לפעולה, כי בסופו של יום אם שום דבר לא יעניין גולשים, לא יניעו לפעולה ולא ילחצו על המודעה שלך כי היא אולי הייתה משעממת או לא רלוונטית.

לכן כשאני מציע שירות של שיווק אורגני בגוגל, אתייחס לפני זה לכמה דברים :

איזה שיטת שיווק הלקוח אכן צריך ובאיזה פלטפורמה, גוגל או רשתות חברתיות?

האם כדאי ללקוח לבקש מאיש שיווק שיפרסם אותו כבר בגוגל או קודם כדאי ברשתות החברתיות, מבחינת תקציב כמובן בפייסבוק הוא פחות בהרבה בעניין התשלום מאשר בגוגל כי זה פלטפורמה יותר מורכבת וצריכים לדעת מהבסיס מה בדיוק עושים, למה ואיך?

לכן לפני שמסכימים לתת שירות עבור שיווק אורגני בגוגל, יש לשאול את השאלות האלה לפני, כדי לייעל את השירות המקצועי ובנוסף שהלקוח יהיה מרוצה, יבין איך הדברים עובדים מבחינת השיווק בדיגיטל, לא ישר לקפוץ למים לפני שיודעים איך לשחות!

חשיפה בגוגל בביטויים ספציפיים..

יש מספר כלים לקידום בגוגל כדי שיעזרו לנו במידה ואנחנו רוצים שביטויים מתוך האתר שלנו יחשפו בגוגל וגולשים יראו את המודעות שלנו ויקליקו עליהן ומשם יכנסו לאתר שלנו, יראו את התוכן שאנחנו רוצים שהם יחשפו אליהן ולאחר מכן במידה והאתר מניע לפעולה בכל הפרמטרים שצריכים לדעת כבונה אתרים וחווית המשתמש תקבלו לידים בכל האמצעים הדרושים ששמתם באתר שלכם.

כלי מספר 1 :

כל יום :

זהו כלי שבסופו של דבר נותן לך להיות במעקב אחר הביטויים שאתה רשמת שהם נמצאים בתוך האתר שלך כפוסטים, קטגוריות, תתי קטגוריות.

נותן לכם לבודק באילו מילים עלינו בתוצאות החיפוש או שירדנו.

איזה מילים נמוכות בדירוגים וטראפיק לכל מילת מפתח והזדמנויות להשגת טראפיק נוסף לאתר.

כלי מספר 2 :

סרגל כלים SEO QUAKE :

נותן מידע שימושי בכתיבת תוכן, בקידום אתרים, לחקור את השוק של המתחרים שלכם וגם עבור מנהל האתר שלכם.

ההורדה דיי פשוטה, רושמים בגוגל Seo Quake ושם יהיה הורדה לדפדפן הרלוונטי בשבילכם.

יש עוד כלים שיעזרו לנו בשביל לקדם את האתר שלנו ולכן צריכים לדעת איזה ביטויים ספציפיים מחפשים בדיוק גולשים והאם המודעה תופיע להם בגוגל כשהם מנסים לחפש את מה שהם רוצים ואז הם נחשפים למודעות שלנו ונכנסים, כמובן יש הרבה עבודה שאנחנו צריכים לעשות על מנת שהקידום שלנו יהיה הרבה יותר יעיל ממה שאנחנו חושבים ולכן קידום אורגני בגוגל לוקח זמן עד שרואים שיש כניסות מהגוגל.

יש אפשרות לבצע קידום אורגני ברשתות החברתיות שכן יותר זול מאשר קידום אורגני בגוגל ואפשר להניע גולשים לפעולה שיכנסו מהדף העסקי בפיסבוק ויכנסו לאתר שלכם ולאחר מכן זה נותן לכם בנוסף דירוג בגוגל, כי גוגל מזהה שנכנסו גם דרך קישורים חיצוניים ולכן הוא מקדם בהתאם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
שיווק בדיגיטל

מהו שיווק בדיגיטל? עד כמה אנשים משתמשים באמצעות הדיגיטל? כיום, בעידן הטכנולוגי, מספר הגולשים באינטרנט, הולך וגדל מיום ליום. על פי מחקר PEW, השימוש באינטרנט

קרא עוד »
בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית פשוט לקנות מה שאנחנו רוצים בדיגיטל! יתכן היום במקום ללכת לעשות שופינג בקניון, בחנות ברחוב העיר סתם כי מתחשק לי, פשוט לחפש

קרא עוד »