בניית אתרים עסקיים

בניית אתרים לבעלי עסקים קטנים ועד גדולים!

בניית אתרים בדומה לפתיחת חנות ברחוב העיר או משרד של חברה בבניין רב קומות, מתאפשר בין היתר לפתוח אתר שהוא מדמה בעצם את השירות/מוצר שאותו בעל העסק נותן/מוכר רק שזה באינטרנט.

אתר יכול לרכז תפריט בעל מספר קטן של קטגוריות ויכול להגיע למספר רב של קטגוריות, הכול תלוי כמובן באותו הלקוח, אם הוא לקוח עסקי קטן/בינוני/גדול ובהתאם לצרכים שלו ניתן את השירות האידיאלי עבורו ולכן אנחנו צריכים כבעלי מקצוע להבחין ולדעת מה כל בעל עסק צריך ואיך נבנה בדיוק את העסק, אם זה אתר אישי, בלוג, חנות, מסחרי וכו'.

לצורך כך, בניית אתרים מסחריים, בניית אתרים עסקיים בניית אתרים אישיים, בניית אתרים של בלוגים ומאמרים, הכול ניתן רק צריך לדעת מה אותו בעל העסק מחפש עבורו ומה מתאים לצרכיו.

בעל עסק יכול לומר לכם, שהוא רוצה את האתר בדיוק כמו שראה אצל הקולגה שלו ושיהיה אחד לאחד, כמובן שאנחנו לא נבטיח שזה יהיה בדיוק אותו הדבר, אך שזה יהיה על אותו הקונספט שזה אכן אפשרי ולומר לו שבסופו של דבר הוא יהיה מרוצה מהאתר שאתם תכינו לו.

חשוב מאוד לציין ששירות אדיב ומקצועי יביא לכם עוד הכנסה ללקוחות נוספים וברגע שמראים רצינות ואכפתיות ללקוח, תדעו לכם שאתם תצליחו.

בניית דפי נחיתה לבעלי עסקים קטנים ועד גדולים...

בדומה לבניית אתרים יש את האפשרות לבנות דפי נחיתה עבור אותו הלקוח, תקציבו ומטרטו.

אם הוא רוצה אתר שיהיה כדף נחיתה בגלילה בעמוד אחד, נאפשר לו זאת, חשוב לציין לפני ללקוח, מה המטרה שלו והאם הוא באמת רוצה סה"כ דף נחיתה ולרכז בעצם את כל המידע שהוא נותן לגולשים שלו, באמצעות תוכן וחווית המשתמש ולא רוצה לעשות אתר, לכן צריך לשקף לו שאם כן נבנה אתר אז הוא יראה עבורו יותר מקצועי ויתן לגולשים לראות שאכן מדובר במשהו רציני ומקרב ולאחר זאת ימירו יותר, כמובן שהמינוס הגדול בבניית דפי נחיתה זה שאי אפשר לקדם אותם אורגני.

אתם בטח שואלים למה?

מכיוון שמדובר בדף נחיתה ולא אתר, לא ניתן לקדם אותו אורגני כי באתר לצורך העניין יש יותר תוכן וקישורים, יותר קישורים שניתן לעשות פנימיים וחיצוניים לאתר שזה מה שבונה לכם את השיווק האורגני בצורה הכי נכונה לשיווק בדיגיטל ולכן מראש השאלה האם הלקוח רוצה דף נחיתה כי זה התקציב שלו או כי זה המטרה שלו בסופו של דבר לבצע איתו בנוסף גם ממומן – PPC בגוגל בנוסף שזה ההיתרון הכי גדול.

אתם בטח שואלים שוב למה?

מכיוון שכל העניין שבדף נחיתה יהיה ניתן לעשות תמציתי וממוקד וכך נוכל לבצע עבורו את השיווק הממומן ולכן יש צורך באתר כדי לקדם אורגני ויש צורך בדף נחיתה כדי לעשות ממומן.

בסופו של דבר, מטרה בהתחלה לפני שנותנים שירות ללקוח, אנחנו צריכים לשאול אותו "מהי מטרת הפרסום שלו" וככה נהיה יותר חכמים לתת לו את הפרסום האידיאלי עבורו ושבעתיד יראה שזה ישתלם לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
בניית כרטיס ביקור דיגיטלי

בניית כרטיס ביקור דיגיטלי כרטיס ביקור דיגיטלי בעולם העסקי והמקצועי.. כרטיסי ביקור הם מרכיב בסיסי בעולם העסקי והמקצועי השימושיות של כרטיס ביקור היא הצגת כל

קרא עוד »