בניית דף נחיתה

דף נחיתה מעוצב מקצועי ורספונסיבי לכל המכשירים

דף נחיתה הוא דומה לאתר רק שהכול מרוכז בעמוד אחד, הוא נותן לך את האפשרות להציע ללקוח הפוטנציאלי הצעה, לאסוף את המידע שלהם וליצור קשר בנוסף דף הנחיתה מראה בבירור ללקוחות שלך, בדיוק מה הם צריכים לראות ולאן אנחנו צריכים להפנות אותם.

במידה ויש לך הצעה חדשה, תפוס את תבנית שלך ותתחיל לעשות את זה כמו שצריך, כי ברגע שנכנסים לך לדף הנחיתה, הם צריכים להיות מהופנטים, לכמה רגעים ולהניע אותם.               

בשביל שנוכל לעשות דף נחיתה מאוד מרשים, אנחנו צריכים לחשוב על האפשרות להיות יצירתיים ולכוון למגוון רחב של תעשיות ולהציג עיצובים ייחודיים ורספונסיבי לכל המכשירים המובטחים שיזרימו את המיצים היצירתיים שלכם ויעניקו גאונות לדור מוביל.

בנוגע לדף הנחיתה חשוב להבין:

במידה ורוצים להקים דף נחיתה שיהיה פרסונאלי לגולש ושיראה בדיוק את כל השירותים/מוצרים, שאותו בעל עסק רוצה להראות לו, ממוקד ללא תפריט עם גלילה.

במידה ורוצים לעשות דף נחיתה שיהיה מכירתי או שירותי ללא גלילה יש אפשרות לעשות באמצעות שיווק PPC בתשלום.

מה הופך דף נחיתה למעולה?

הוא פשוט כזה, שמגדיר בבירור את ערכו לקהל שלו ומייצר לידים, אך הדרך היעילה ביותר לעשות זאת, תלויה בקהל הספציפי, המותג והתעשייה הספציפיים שלכם.

דפי נחיתה רבים וטובים כוללים תכונות כמו : 

1. סרטון מסביר, המפרט את ההצעה ותמונות שונות של אנשים, שיעזרו למבקר לדמיין את עצמו לאחר קבלת ההצעה.

2. קישורים לרשתות החברתיות, תשובות לשאלות נפוצות כדי להפחית התנגדויות וחיכוכים, עותק משכנע ותמציתי הסבר על "למה לצפות", הנעה לפעולה באמצעות טופס יצירת קשר, התקשרות, או אפילו קישור לוואטסאפ, בסופו של דבר עניין של כל הלקוחות הפוטנציאלים, כל הזמן מתחת לאף שלכם, אתם רק צריכים לדעת לעשות את זה נכון, להיות כל הזמן עם מוטיבציה ולהמציא את עצמך כל פעם מחדש.

3. דפי מכירה/הזמנה למפגש זום סדנה ואפילו לשידורי לייב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
בניית אתרים עסקיים

בניית אתרים עסקיים בניית אתרים לבעלי עסקים קטנים ועד גדולים! בניית אתרים בדומה לפתיחת חנות ברחוב העיר או משרד של חברה בבניין רב קומות, מתאפשר

קרא עוד »
בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה דף נחיתה מעוצב מקצועי ורספונסיבי לכל המכשירים דף נחיתה הוא דומה לאתר רק שהכול מרוכז בעמוד אחד, הוא נותן לך את האפשרות להציע

קרא עוד »
בניית אתר אישי

בניית אתר אישי אתר אישי, מגוון של אופציות, מתאים לכל בעלי העסקים… אתר אישי הוא לכל אדם שרוצה לחשוף את עצמו בגוגל ולתת מידע על

קרא עוד »
שיווק בדיגיטל

מהו שיווק בדיגיטל? עד כמה אנשים משתמשים באמצעות הדיגיטל? כיום, בעידן הטכנולוגי, מספר הגולשים באינטרנט, הולך וגדל מיום ליום. על פי מחקר PEW, השימוש באינטרנט

קרא עוד »