בניית חנות אינטרנטית

פשוט לקנות מה שאנחנו רוצים בדיגיטל!

יתכן היום במקום ללכת לעשות שופינג בקניון, בחנות ברחוב העיר סתם כי מתחשק לי, פשוט לחפש בגוגל בגד מסוים שאני חושב עליו בדיוק, באותו הרגע ואני מפנטז שיהיה אצלי וישב עליי בול ולאחר מכן מוצא לי בחיפוש האורגני בגוגל בדיוק את החולצה שאני רציתי, בסטייל האהוב עליי.

אני נכנס לחנות האינטרנטית בגוגל ולאחר מכן מוסיף לסל הקניות ואולי גם על הדרך עוד כמה מוצרים נוספים שראיתי, שמתחשק לי לקנות באותו הרגע והכל בקליק, כמובן שם את האשראי שלי ויש בנוסף משלוח שמגיע אלי עד הבית או לדואר לפי השירות שמציעים לי בחנות לבחירתי באקספרס או שלא, שאני חושב על כך כמה נוח זה לקנות היום באינטרנט בלי להתאמץ, אה!

בואו נחשוב לרגע ונתחיל לצייר לנו חנות, שבה אנחנו רוצים שיהיה בה את כל המוצרים שאנחנו רוצים למכור ללקוחות שלנו ולהמחיש להם שזה המוצר שאותו הם בדיוק חיפשו ורצו, בנוסף לזה שהכול נראה טוב, שזה הגורם העיקרי לזה שאם ילחצו על המוצר או לא, אנחנו רוצים גם לדעת שמה שאנחנו מוכרים זה יראה טוב באתר ולא תמונה לא איכותית, אלה באמת מוצר שאנחנו אכן רוצים להאמין שהלקוחות באמת רוצים לרכוש אותו ולכן, שהתמונה באיכות גבוהה ולא שוקלת הרבה ויושבת במקומות הנכונים באתר שלכם בגוגל, תוכלו להבין שיהיה להם חווית קנייה מעולה.

לא רק שיחזרו אליכם לרכוש, אלה גם יפיצו את הבשורה הלאה, שבאותה החנות הפיזית שבה אתם מוכרים נכון לעכשיו, יהיה לכם גם נכס דיגיטלי שבו אתם בנוסף עושים עוד שירותים, שבעזרתם יוכלו לרכוש ולשם כך את כל אותם המוצרים שאתם רציתם למכור כל כך ותראו שזה יהיה רק יעיל עבורכם ויגדיל לכם את הרווחים פי שניים, כי אם תחשבו על זה באמת, כביכול שני נכסים.

אז איך מתחילים עם בניית חנות אינטרנטית ומה כדאי?

כל עידן הדיגיטל היום ממש גורם מאוד חשוב בעניין העסקים ולכן לאט לאט,
עוד ועוד בעלי עסקים שמוכרים מוצרים, משלוחים נכנסים לענייני הדיגיטל וכמובן לא נשכח,
שלא רק בניית אתר חנות אינטרנטית אלה גם בניית חנות אינטרנטית בדף הפייסבוק באמצעות קטלוג של מוצרים, שיכולים לשלוח לנו הודעות או ממש להגיע בלחיצת כפתור למוצר בתוך עמוד ספציפי באתר ומשם להגיע לרכישה בקליק וכל המוצרים צריכים להיות באיכות גבוהה, מוכרת, נותנת חשק להקליק על אותו מוצר שהלקוחות הפוטנציאלים
בסוף ירכשו אותו במוקדם או מאוחר יותר.

לדוגמא, חנות בגדים, שאתם מגיעים לקנות בגד מסוים ואז רואים עוד חולצה או מכנס שנראה לכם שאתם תקנו כי הוא היה במיקום טוב בחנות על קולב ומחכה רק לכם שתקנו גם אותו, בנוסף לכל עניין הפייסבוק ברגע שהמוצר מוכן לקידום אורגני בפייסבוק, אפשר להוציא קישורים לחנות האינטרנטית בגוגל.

תחשבו על זה לכאורה, לא משנה אם אתם מוכרים בקניון או חנות ברחוב העיר, בין שיש לכם מכולת או פיצוציה או כל נכס שמוכר את המוצרים שלו.

ניתן כיום לפתוח חנות אינטרנטית וליהנות במערכת מכירות מסודרת שנקראת – "WOOCOMMERCE" ניהול נכון של כל המוצרים מבחינת מלאי, משלוחים ומבצעים.

כל הפעולות שאתם מבצעים בצורה פיזית בחנות שלכם, ניתן לבצע גם  בחנות הדיגיטלית שלכם, בואו ניקח לדוגמא, שיש לכם נכס פיזי וגם נכס דיגיטלי, שבו יש לכם את היכולת לגשת לקהל יעד רב יותר שנמצאים ברשת ביום יום ובכך אתם יכולים לחשוף את עצמכם עם המוצרים שאתם רוצים לשווק, ויותר מזה למכור להם את המוצרים שלכם באופן דיגיטלי וחדשני.

יצירת בידול זאת, תגרום לכם להיות צעד אחד קדימה מעל כל המתחרים שלכם, מכיוון שסביר להניח שהם נשארו מאחור ואין להם נכס דיגיטלי, שהוא מרכיב נורא חשוב בעידן של היום.

אתם לא משלמים שכירות גבוהה בדומה לחנות, פשוט דומיין פעם בשנה ותחזוק חודשי של שרת אחסון חזק ומהיר עבורכם ובתור התחלה זה מעולה, כי בסופו של עניין אתם צריכים שהאתר ירוץ לכם ולא יתקע לגולשים שירכשו את המוצרים שאתם מוכרים להם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על כל המידע בדיגיטל?
שיווק בדיגיטל

מהו שיווק בדיגיטל? עד כמה אנשים משתמשים באמצעות הדיגיטל? כיום, בעידן הטכנולוגי, מספר הגולשים באינטרנט, הולך וגדל מיום ליום. על פי מחקר PEW, השימוש באינטרנט

קרא עוד »
בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית פשוט לקנות מה שאנחנו רוצים בדיגיטל! יתכן היום במקום ללכת לעשות שופינג בקניון, בחנות ברחוב העיר סתם כי מתחשק לי, פשוט לחפש

קרא עוד »
בניית כרטיס ביקור דיגיטלי

בניית כרטיס ביקור דיגיטלי כרטיס ביקור דיגיטלי בעולם העסקי והמקצועי.. כרטיסי ביקור הם מרכיב בסיסי בעולם העסקי והמקצועי השימושיות של כרטיס ביקור היא הצגת כל

קרא עוד »